Projektai veisti ir prižiūrėti miškus jau surikiuoti pirmumo eilėje
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2022.07.15

Projektai veisti ir prižiūrėti miškus jau surikiuoti pirmumo eilėje

Projektai veisti ir prižiūrėti miškus jau surikiuoti pirmumo eilėje
Informuojame, kad sudaryta paraiškų, Nacionalinei mokėjimo agentūrai teiktų nuo kovo 1 d. iki gegužės 31 d. pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) veiklos sritį „Miško veisimas“, pirmumo eilė.
 
Paraiškų, kuriose buvo prašoma lėšų veisti mišką, jį prižiūrėti, saugoti ir ugdyti, taip pat atkurti pažeistą mišką, pirmumo eilėje atsidūrė 19 projektų, surinkusių nuo 35 iki 75 atrankos balų. Šiems pareiškėjams bendrai numatoma išskirstyti beveik 574 tūkst. Eur.
 
Su paraiškų pagal priemonę pirmumo eile galima susipažinti čia.
 
Toliau bus vertinamas paraiškų tinkamumas gauti paramą, t. y. bus tikrinama, ar pareiškėjo paraiškoje pateikta informacija atitinka pateiktuose dokumentuose ir viešuosiuose registruose esančią informaciją, taip pat, ar projektas atitinka priemonės įgyvendinimo taisyklėse nustatytas sąlygas ir reikalavimus gauti paramą. Atlikus šį vertinimą, pareiškėjai bus informuoti apie paramos jiems skyrimą arba neskyrimą.
 
Primintina, jog dėl paramos pagal KPP veiklos sritį „Miško veisimas“ paraiškas galėjo teikti juridiniai ir fiziniai asmenys, taip pat savivaldybės. Šiam paraiškų rinkimo etapui skirta 12 507 073 Eur paramos lėšų.
 
Naudinga informacija
 
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2022 m. liepos 15 d. 09:07