Mokymai žuvininkystės sektoriaus atstovams
Nacionalinė mokėjimo agentūra prie Žemės ūkio ministerijos
Naujienų filtras
2020.07.13

Mokymai žuvininkystės sektoriaus atstovams

Mokymai žuvininkystės sektoriaus atstovams
Nacionalinė mokėjimo agentūra (NMA) informuoja, kad liepos 15 d. planuojama vykdyti nuotolinius mokymus žuvininkystės sektoriaus subjektams, kuriuose bus supažindinama su šiuo metu NMA renkamų paraiškų pildymo reikalavimais, aptariamos daromos klaidos, paraiškų ir mokėjimo prašymų vertinimo tvarka ir kt.
 
Mokymų metu bus skaitomi trys pranešimai šiomis temomis:
  • Paraiškų pildymo aktualijos ir akcentai pagal Lietuvos žuvininkystės sektoriaus 2014–2020 metų veiksmų programos (EJRŽF) penktojo Sąjungos prioriteto „Prekybos ir perdirbimo skatinimas“ priemonės „Žvejybos ir akvakultūros produktų perdirbimas“ supaprastintąsias įgyvendinimo taisykles, dažniausios klaidos;
  • Lietuvos žuvininkystės sektoriaus 2014–2020 metų veiksmų programos antrojo Sąjungos prioriteto „Aplinkosaugos požiūriu tvarios, efektyviai išteklius naudojančios, inovacinės, konkurencingos ir žiniomis grindžiamos akvakultūros skatinimas“ priemonės „Produktyvios investicijos į akvakultūrą“ veiklos srities „Produktyvios investicijos į didelės apimties akvakultūros gamybą“ paraiškų pildymo aktualijos ir akcentai, dažniausios klaidos;
  • Mokėjimo prašymų pildymo aktualijos ir akcentai, dažniausios klaidos.
Mokymų pradžia – 10 val. Mokymai vyks naudojantis „Microsoft Teams“ platforma. Norinčius dalyvauti mokymuose ir gauti kvietimo nuorodą, prašytume kreiptis el. paštu crypt:PGEgaHJlZj0ibWFpbHRvOnZhaWRhLmFsZWtuYXZpY2llbmVAbm1hLmx0Ij52YWlkYS5hbGVrbmF2aWNpZW5lQG5tYS5sdDwvYT4=:xx ir nurodyti, kokiu elektroninio pašto adresu siųsti kvietimą į mokymus.
 
Primintina, jog paraiškos pagal EJRŽF veiklos sritį „Produktyvios investicijos į didelės apimties akvakultūros gamybą“ NMA renkamos iki liepos 31 d., paraiškos pagal EJRŽF priemonės „Žvejybos ir akvakultūros produktų perdirbimas“ supaprastintąsias įgyvendinimo taisykles – iki rugpjūčio 14 d.
 
 
Paskutinio atnaujinimo data: 2020 m. liepos 13 d. 08:57